Vývoj a poradenství v potravinách

Vývoj nových výrobků, vylepšení nebo zlevnění stávajících, je vysoce odborná práce. Bez kvalitního vývoje nemůže výrobce úspěšně konkurovat. Naše firma ANNITA a.s. poskytuje služby ve vývoji potravin a technologii řadě českých a slovenských firem. Přitom přísně chráníme obchodní tajemství našich klientů.

Pro velké a střední výrobce potravin je výhodné vlastní vývoj spojit s naším, přinejmenším pro řešení náročných úkolů. Také je důležitý pohled zvenčí našich nezaujatých odborníků. Řada výrobců využívá „outsourcing“ zabývá se jen nutnými úkoly a vývoj „nakupuje“. Vyjde to levněji a je méně starostí. Pro menší výrobce je toto řešení vesměs nejlepší.

Firma ANNITA a.s. (dříve BONITA) se zabývá vývojem potravin již od roku 1990. Na jejím kontě je již několik set úspěšných výrobků, které firma vyvinula.

Přehled služeb poskytovaných firmou ANNITA a.s.:

  • Vývoj nových výrobků
  • Úprava stávajících výrobků (zlevnění vstupů, náhrada surovin, zvýšení kvality)
  • Technologická pomoc ve výrobě
  • Vytížení výrobního zařízení
  • Vyhledávání úspor v surovinách a technologických postupech

Naši interní i externí vývojáři mají zkušenosti téměř ze všech potravinářských oborů:

Výroba čokoládových a nečokoládových cukrovinek, instantních nápojů, nealko nápojů, likérů, výroba mražených krémů, instantních jídel, bujónů a polévek, trvanlivého pečiva, pekařských výrobků, výroba uzenin, konzerv, hotových jídel, instantních dezertů a moučníků, těst v prášku, bezlepkových výrobků atd.

Cena jednotlivé receptury se dle náročnosti pohybuje mezi 25.000 – 85.000 Kč bez DPH. Platba probíhá až po odsouhlasení výrobku ze strany zadavatele.

Budete-li mít zájem o nezávaznou konzultaci či přímo řešení úkolu, jsme vám k dispozici viz. kontakty.

Články:

Soubory: